Dask

Açılımı Doğal Afet Sigortalar Kurumu diye geçmekte olan DASK zorunlu deprem sigortası olarak bilinmektedir. Burada depremlere karşı evlerinizin ve konutlarınız güvenliği düşünülür. Bu sigortayı yaptırmak herkesin zorunlu olduğu bir yaptırımdır. Devletin zorunlu kıldığı bu sigortayı yapan birçok kurum ve kuruluş bulunur.

dask

Dask Sigortası Nedir ?

Ucuz Doğal Afet Sigortası yaptırmak için hemen araştırmalara başlayabilirsiniz. Firma ve kuruluşlarda fiyatlar değişiklik göstermektedir. Bu nedenle size en uygun olanını bulmanız gerekir. Fiyatlar aşağı yukarı aynı seviyede belirlense de kampanyalar zamanında şirketler indirime gitmektedirler. Deprem Sigortasının amacı konutları depreme karşı güvence altına almaktır.

Dask Sigortası Yaptırmak istiyorum

İleride deprem odaklı oluşabilecek sorunlar için fon oluşturmak devletin müdahale gücünü arttırmak gibi amaçlar taşıyan zorunlu deprem sigortası her vatandaşın yaptırması gereken bir sigortadır. Ucuz Deprem Sigortası için konutunuzun belgeleri ile ilgili kurumlara başvurarak bu kapsam altında hanenizi sigortalatabilirsiniz. Ülkemizin jeolojik konumu deprem bölgesi olarak risklidir. Her an büyük bir deprem ile karşı karşıya kalabiliriz. Önceden alınan önlemler bu depremleri en küçük hasarlar ile atlatmamızı sağlayacaktır.