Zorunlu Deprem Sigortası Hesaplama, Zorunlu Deprem Sigortası

  • 2

Zorunlu Deprem Sigortası Hesaplama, Zorunlu Deprem Sigortası

Tags : 

Konut veya işyerinize ait Zorunlu Deprem Sigortanızın Dask fiyatını öğrenmek için aşağıda bulunan formu doldurunuz…

Not: DASK oğal Afet Sigortası Fiyatları Konutunuzun büyüklüğüne, binanın yapı tarzına göre fiyat farklılıkları göstermektedir.

En uygun fiyatlara en iyi hizmetten yararlanmak için bizi seçin.

zorunlu deprem sigortası,zorunlu deprem sigortası hesaplama,ucuz deprem sigortası,ekonomik deprem sigortası,zorunluideprem,sigortası,hesaplı deprem sigortası.


About Author

sigorta

insurancer

2 Comments

Esperanza

Ağustos 17, 2015at 12:23 pm

Deprem sırasında her şey e7ok hızlı geliştiğinden e7ocukların dfcşfcnme sfcresi e7ok kısadır. Deprem olduğunda herkesin kiednni koruması gerekir. Her şeyden f6nce deprem anında sakin olmalılar. Bulunulan yer kapalı bir ortam ise camlardan ve fczerlerine dfcşebilecek, df6kfclebilecek eşyalardan uzak bir yere sığınmaları gerekiyor. Dışarıdalarsa binalardan telefon ve elektrik direklerinden uzak durmaları gerekiyor. +10Bu cevap yeterlimi?

Marvin

Ağustos 9, 2015at 8:16 pm

18,09,66,Istanbul dogum tarih 07,1975 Almanyada yasiyorum okul ve1983-84 meselk yaptim 1985 evlendim 4 cocuk saybi oldum ve evlendikden sonra hic calismadim 2003 beyri alman vatandasiyim emekli olmak icin tfcrk vatandasligna gecmem gerekiyormu cfcnkfc basbakanimizin son geldignde 50nci yil icin tfcrk vatandasligina girmemizin gerekmedigni ve alman vatandasi olarakda emekli olabilecegimizi sf6ylenmisdi bu gecerlimi ve ne f6demem gerekiyor hic bir yerden yardim almiyorum ve hic almadim beyim calisiyor lfctven beni bilgilendirirseniz tesekkfcr ederim

Leave a Reply