Kasko Sigortası

1
2
3
4
5
Sigorta Şirketlerinden karşılaştırmalı online kasko teklifi fiyatlarınızı alın.
En uygun tam kapsamlı kasko sigortası poliçesine hemen ulaşın.
5 adımda Kasko yenileme tekliflerinizi hemen satın alın.
Ruhsat sahibi T.C. kimlik numarası veya vergi kimlik numarası

Kasko Sigortası

Kasko Sigortası ile Tam Güvence

Otomotiv sektöründeki gelişmelere enlem olarak trafikte varlığı artan araç sayısı, ulaşımı zorlaştıran yapılaşmalar-

Araba alış ve satışında oluşmakta olan hassasiyet derken günümüzdeki kaza sigortaları bilincine ulaşıldı.

vasıta sahipleri zorunlu olan mali mesuliyet sigortaları ile beraber isteğe bağlı olarak yaptırılan kasko sigortalarını günü gününe yenilemeden kaçınmıyor.

Kaza ve hasar mecburiyetinde oluşabilecek tüm masrafları teminat altına sektör kasko poliçeleri.

çarpma çarpılma, çalınma, yangın, çizilme, lastik patlaması, sokak olaylarından gelebilecek her türlü riski teminat altına almakta.

Araç sahibi insanların itina gösterdiği bu durum sürücünün kaza sonrası ödeyeceği tamirat masraflarından kurtulmasını oluşturmakta.

Kaskolu Aracın Farkı

Kasko sigortası yaptırmak ya da yenilemek için sigortacıya başvurulduğunda çoğu sigortalı haklarından haberdar olmaksızın sigortasını onaylatır. Kasko sigortasının yalnızca büyük tamir gerektiren durumlarda geçerli olacağını sanarak çoğu halde sigorta şirketi ile -görüşmeye çekinir.

Kasko sigortaları otoparkta kemirgen hayvanların vereceği zararlardan; su baskınlarında oluşacak arızalara kadar çoğu riski temin etmektedir.

Kasko Sigortası En Ucuz

En ucuz kasko sigortası satın alırken teminatlarınızı eksiltmeden tam kasko ( genişletilmiş kasko ) teminatlarını veren.

Aracınızın model marka ve araç bedeline orantılı olarak verilmesi gerekir.

İMM ( ihtiyari mali mesuliyet ) mini onarım teminatı orijinal cam teminatı muafiyetsiz teminatlar yedek araç gün sınırı ve segment farkı !

Eğer kasko sigorta poliçenizde hasarsız lığınız var ise hasarsızlık koruma teminatı gibi birçok teminatınız düşük verilebilir.

Sizde tam teminatlar en ucuz kasko fiyatları ile poliçenizi satın almak için hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kaskoda Seçme, Tercih Edebilme Farkı

Aracınız mekanik yada elektronik sorun yaptığında nerede olursanız olsun yol yardımı almak, aracınız tamirdeyken yedek vasıta talep etmek

Koltuk döşemesinde oluşabilecek ufak yanıklar bunun gibi mini hasarların onarılmasını istemek veya sırf büyük hasarlarda teminat tercih etmek

Tamirat masrafının bir bedelini ödemeyi taahhüt ederek daha az prim bedeli ödemesi yapmak kasko sigortasının tercih avantajları arasında.

Kasko Sigortası En Uygun

Sigortalı olduğu şartlara göre bir poliçe tercih edebilir; trafiğin olmadığı bir şehirde ara fasıla aracını kullanıyorsa poliçesinin kapsamını daraltabilir.

Kasko poliçeniz için iyi bir sigortacıdan destek almak, haklarınızı ve koşullarını bilerek, seçerek poliçenizi oluşturabilir taksitli ödeme yöntemi ile isteyebilirsiniz.

Azami kasko poliçesine sahip olmak ve en uygun fiyatı ödemesi yapmak için sırf iyi bir Sigortacı’ya ihtiyacınız var…