Sağlık Sigortası

1
2
3
4

Bizi seçin sizin için en iyi olanı seçelim..

En iyi Sigorta Şirketlerinden tekliflerinizi alın karşılaştırın seçin.
En uygun tam kapsamlı sağlık sigortası poliçesine hemen ulaşın.
4 adımda Sağlık Sigortası tekliflerinizi hemen poliçe olarak satın alın.

Sağlık Sigortası

Varlığınızın en önemli önceliği kendi sağlığınız. Sigortanızda bu kategoride müşterilerimize kaliteli üst standartlar kapsamında sağlık hizmetlerinden faydalanmak üzere, Bütçenize uygun ekonomik çözümler sunuyoruz. Sigortanızı yaptırmak geleceğinize sevdiklerinize kısaca hayatınıza yapacağınız en önemli bir yatırım olarak görmeniz gerekmektedir. Sağlık Sigortanızı ekstra ödeme olarak yada lüks olarak değil bir ihtiyaç olarak değerlendirmeniz gerekir.

Sağlık Sigortası, istediğiniz doktor veya sağlık kurumu seçiminde serbestlik sağlamaktadır. Sigortalının bir risk unsuru kaza hastalık benzeri sonuçlarında ortaya çıkabilecek ayakta veya yatarak tedavilerine ait ödemeler, yurt içi yada tüm dünya olarak temin edilebilir.

Sağlık Sigortası

Sağlık Sigortası

Sağlık Sigortası Hesaplama

Beklemediğiniz bir anda karşılaşabileceğiniz kaza yada hastalık anında oluşabilecek sağlık giderleri ve ihtiyaç duyulan her türlü tanı ve tedavi işlemlerinizde en iyi sağlık kuruluşlarında son teknoloji modern yöntemler ile karşılanan sigorta işlemidir. Sağlık giderleri, genel ve özel şartlar kapsamında yada paket poliçenizde belirtilmiş olan teminat ve limitler kapsamında karşılanmaktadır.

Sigortanızı, yatarak tedavi hizmetleri kapsamları doğum teminatı,ayakta tedavi,Acil yardım,Mamografi, aile hekimliği,PSA ve  yeni doğan bebek bakımı ve check-up gibi sağlık branşlarında hizmet vermektedir.

Size ve ailenize en uygun kapsamlı sağlığınız için sigorta paket poliçesini sizin için seçiyoruz .. Sigortanız için bizi seçin bizde sizin için en iyi olanı seçelim...