En Uygun Trafik Sigortası

En uygun Trafik Sigortası fiyat teklifleri almak için hemen online kasko teklifine başvurun ! en uygun kasko yaptırırken dikkat etmeniz gereken birçok etken bulunmaktadır. Kasko Sigortasında verilen Ana teminatlardan bazıları Çarpma-Çarpışma – Yanma – Hırsızlık – Sel / Su teminatı – Deprem – Doğal Afetler – Terör / GLHK teminatlarından bazılarıdır. Sigorta Şirketleri vermiş oldukları bu ana teminatlara ek olarak paket bir poliçe yapabilirler mini onarım hasarsızlık koruma asistans hizmetleri vb. gibi teminatları genişleterek verebilirler. Ana teminatlar içerisinde Sigorta Şirketleri tekliflerinde muafiyet uygulaması yapabilirler bu sebeple uygun kasko fiyatı alırken muafiyetler kısmına dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Media_Image”][/siteorigin_widget]

En Ucuz Kasko

En Ucuz Kasko Sigortası yaptırmak her araç sahibini kendine çeker ! Kasko sigortasında ucuz pahalı kavramı yoktur ! iyi ve kötü kavramı vardır. Neden ? örneğin: 1000 TL olarak aracınıza kasko yaptırdınız piyasa koşulları 1700 TL ve üzeriydi fakat siz en ucuzunu buldunuz ! ve kasko poliçenizi yaptırdınız ! Aracınız gece saatlerinde yolda kaldı kasko firmanızı aradınız kaç dakika içerisinde asistans hizmetinin gelmesini istersiniz ? eminim en fazla 30 dk beklemek istersiniz hatta bu zaman bile çok ! kaskonuzu ucuza yaptırdığınız firma asistans firması sizi 3 saat bekletirse aradaki 700 TL acaba dermisiniz ? Aracınızın camı kırıldı ve ucuz kasko yaptırdığınız firmayı aradınız ve sizi anlaşmalı servise yönlendirdiler anlaşmalı serviste orjinal değil muadil takılacağını söyledi ? muadil cam örneğin 500 TL orjinal 3000 TL kasko sigortanızdaki fark 700 TL acaba dermisiniz ? Bunlar sadece vermiş olduğumuz ufak örnekler En ucuz kasko yaptırmadan önce en iyi Sigorta Şirketleri arasında En ucuz kasko sigortasını tercih etmenizi öneririz.


En iyi Kasko

Kasko sigortanızı sigorta hesaplama güvencesi ile satın alın !  Kasko tekliflerinizi alın karşılaştırın seçin kazanın ! Kasko Sigortasında %45 ‘e varan fiyat avantajları ile hemen kasko teklifinizi oluşturun. En uygun kasko fiyatları, tam kasko teminatları ile hemen online kasko teklifi başvurusunda bulunun. Kasko Sorgulama işlemleri için hemen bizi arayın ! Mevcut kasko sigorta bitiş tarihiniz ile ilgili bilgi ve hatırlatma kaydı oluşturabilirsiniz. Kasko Sigortanızın bitiş tarihi 30 gün öncesinden tekliflerinizi çalışarak tarafınıza bilgi verelim ! 

[siteorigin_widget class=”PW_Accordion”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Brochure_Box”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Brochure_Box”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Brochure_Box”][/siteorigin_widget]